لطفا منتظر باشید

با مکان های جدید با ما همراه باشید!

ما راهنمای شخصی شما برای تجربه های منحصر به فرد هستیم. ما بهترین مکان ها و رویدادها را در هر نقطه از جهان می شناسیم. با کمک ما چیزی را از دست ندهید!

ارزش های ما

تجربه ی همراهی با صدها مسافر و گردشگر

سفری ایمن

قیمت منصفانه

آسایش خاطر

تیم با تجربه

عملکرد بالا

ارتباط قوی

بهترین تورها

ارائه راه حل ساده

شروع سفر با ما

1

کجا بروم؟

شاید سوال سختی به نظر برسد؛ به کدام کشور مهاجرت کنم؟ به کدام شهر برای گردش و تفریح سفر کنم؟ کدام کشور به راحتی ویزا می دهد؟ و ... اما این مسیر با حضور مشاوران فعال ایگل به راحتی پاسخ داده می شود!

2

مدارک ضروری من شامل چه مواردی می باشد؟

قطعا برای پاسخ به این سوال نیاز به اطلاعات اداری خاصی دارید که شاید به راحتی پاسخ این سوالات برای شما مقدور نباشد؛ می توانید آن را به ایگل بسپارید!

3

با چه وسیله ای سفر کنم؟

معیارهای زیادی برای انتخاب وسیله ی نقلیه وجود دارد، میزان طولانی بودن مسیر، راحتی آن، صرفه اقتصادی و ملاک های دیگری که می توانید با ایگل مناسب ترین وسیله را انتخاب کنید

4

نقشه راه

چطور می توانم نقشه راه های مکانی که به آن سفر کرده ام را داشته باشم؟ نگران نباشید! ایگل همیشه با ارائه ی نقشه ای جامع و کامل از مقصد شما، شما را راهنمایی می کند.

Cover

ایگل همان عقاب تیزبینی است که موقعیت های طلایی را برایتان شکار می‌کند!

مهاجرت، خرید ملک، ثبت شرکت، سفر و تحصیل در خارج از کشور، موضوعاتی هستند که این روز ها به شنیدنشان عادت کرده ایم، خانواده بزرگ ایگل در کنار شماست تا این مسیر برایتان آسان شود. هدف تیم، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند خرید ملک، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

  • سابقه فعالیت در زمینه مهاجرت و دارای بیش از صدها پرونده موفق در سال
  • مشاوره دقیق و همراهی علاقمندان و متقاضیان امور مهاجرت
  • چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
  • امکان دریافت مشاوره مهاجرتی از متخصصین این زمینه که خود سابقه مهاجرت و زندگی در اکثر کشورهای جهان را دارند
ثبت نام در ایگل

سوالات متداول

آیا در مورد نحوه ی کار با ایگل سوالی دارید؟

پشتیبانی
FAQs

با عضویت در خبرنامه ی ایگل می توانید از خبرهای تازه و به روز ایگل در هرکجای جهان مطلع شوید.

ایگل علاوه بر ارائه ی خدمات حضوری، در زمینه ی امور مهاجرتی، شامل اقامت اخذ ویزا و ... و همچنین مشاوره برای انتخاب کشور مناسب چه برای مهاجرت و چه برای سفرهای گردشگری و تفریحی، خدمات دیگری از طریق این پلتفرم ارائه می دهد.

شما از طریق پنل کاربری خود می توانید لیستی از علاقه مندی هایتان را ذخیره داشته باشید، همچنین می توانید درخواست های خود را برای مشاوره از طریق پلتفرم ثبت نمایید و نتیجه را در پنل خود مشاهده کنید.

با ثبت نام از طریق ثبت نام کاربران به راحتی می توانید در سایت ایگل تریپرز عضو شوید و به خدمات آنلاین ما دسترسی داشته باید.

چنانچه در زمینه ی امور مهاجرتی، گردشگری و ... تجربه و تحصیلات معقولی داشته باشید، می توانید به عنوان مشاور در سایت فعالیت کنید و خدمات خاص بخش مشاوران بهره مند شوید

شما از طریق بخش ورود و ثبت نام مشاوران در منوی اصلی می توانید برای ثبت نام در سایت ایگل اقدام نمایید.

بعد از طی مراحل ثبت نام، صحت اطلاعات شما در سایت بررسی می شود و در صورت تأیید بررسی، برای شما اطلاعات ورود ارسال شده و می توانید در سایت به عنوان مشاور فعالیت داشته باشید.

پنل مشاوران شامل بخش افزودن مقاله، گفت و گوی آنلاین، کبف پول و حسابداری، تصاویر VR و ... می باشد.

در مجله ایگل بخوانید

لیست مقالات

با ما سفر به دور دنیارا تجربه کنید

World map
بالا